You are currently viewing Ile kosztuje profesjonalne sprzątanie działki?

Ile kosztuje profesjonalne sprzątanie działki?

Jest wiele sytuacji, w których chcemy skorzystać z oferty profesjonalnej firmy świadczącej sprzątanie działek. Cennik takiej usługi jest jedną z kwestii, nad którą się zastanawiamy w pierwszej kolejności. Poniżej wyjaśniamy, z jakimi kosztami należy się liczyć przy sprzątaniu i wywozie odpadów z placu.

Sprzątanie działki — co wpływa na wysokość ceny

W pierwszej kolejności należy sobie odpowiedzieć na pytanie, jakie składowe wpływają na wysokość ceny sprzątania działki. Zwłaszcza że konkretne cechy danego zlecenia mogą wpływać na znaczne różnice w wycenie takiej usługi. 

Lokalizacja

Pamiętaj, że ceny mogą się różnić w zależności od województwa, w którym chcesz zlecić usługę. W poniższym tekście skupiamy się na województwie śląskim — tutaj też nasza firma świadczy usługi sprzątania działek — w tym także wywozu gruzu.

Wywóz gruzu Będzin — jesteś zainteresowany realizacją usługi w naszym mieście, jak również na terenie Zagłębia Dąbrowskiego? Napisz lub zadzwoń do nas i ustalmy wygodny dla Ciebie termin.

664 041 134

Ilość odpadów do wywiezienia

Najbardziej oczywistym czynnikiem, który wpływa na wysokość ceny sprzątania działki, jest objętość śmieci, które muszą zostać wywiezione z placu. Przy ustalaniu konkretnej stawki bierze się pod uwagę zajętość wywrotki. 

Przeważnie wykorzystywane w polskich realiach wywrotki mają pojemność 15 metrów kwadratowych — przekłada się to na możliwość wywiezienia ok. 20 ton odpadów.  Chcąc udzielić konkretnej odpowiedzi za cenę wywozu jednej wywrotki, nie da się wskazać jednej ceny. Jest ona uzależniona od typu śmieci.

Dostępność działki

Cennik sprzątania działki jest w dużym stopniu uzależniony od łatwości dojazdu do posesji. W końcu muszą się tam dostać ciężarówki, a w niektórych przypadkach jest to utrudnione. W związku z tym dostęp do konkretnej działki także ma wpływ na wysokość końcowej ceny. 

Zdarza się, że w niektórych przypadkach jest wymagane skoszenie trawy lub usunięcie trudnych do pokonania korzeni drzew. 

Karczowanie działki — cena będzie większa

Zdarza się, że powierzchnia danej przestrzeni wymaga odpowiedniego przygotowania. Konkretniej rzecz ujmując, pozbycia się drzew, krzewów i wszelkiego typu roślinności. Oczywiście taką usługę można zlecić osobnej firmie — specjalizującej się w wykarczu. Jednak trzeba się liczyć z tym, że cena całego zlecenia może nieco wzrosnąć całe

Ile kosztuje sprzątanie działki — podsumowanie

Jak widać, cena usługi może różnić się w konkretnych przypadkach. Warto przed zamówieniem sprzątania, dobrze zapoznać się z ofertą firm z regionu, w którym ma być realizowane zlecenie.