Reminstal: Sprzedaż kruszyw

Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Dąbrowa Górnicza i okolice

Sprzedaż kruszyw: Będzin, Sosnowiec, Czeladź i okolice

Reminstal to lokalna firma świadcząca usługi wywrotką w Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Czeladzi i Sosnowcu, a także w mniejszych miejscowościach znajdujących się na terenie wymienionych powiatów.

a rynku działamy od 2010 roku. Przez ten czas wykonywaliśmy nasze usługi przy największych inwestycjach w regionie, jak również obsługiwaliśmy długą listę klientów indywidualnych. 

Nasze ciężarówki są przystosowane do przewożenia maksymalnych ładunków zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. Wspólnie z klientami omawiamy szczegółowo zlecenie przed rozpoczęciem realizacji usługi wywrotką. Będzin jest miastem,  w którym mamy swoją siedzibę. Możemy tutaj umówić spotkanie w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Chcesz skorzystać z usług wywrotką? Szukasz firmy, która wywiezie gruz i posprząta działkę?

Sprzedaż kruszyw — kontakt

Jednym z obszarów działalności firmy Reminstal jest handel kruszywami. Najczęściej klientami zainteresowanymi kruszywami są firmy i osoby z Będzina, Sosnowca, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej i okolic. 

Jeśli chcesz skorzystać z usług koparką, najlepszym wyjściem będzie kontakt z nami — ustalimy wszelkie szczegóły Twojego zlecenia.

  • 664 041 134
  • reminstal.bedzin@gmail.com
  • 42-500 Będzin, ul. Bławatków 23